به فروشگاه نوین شهر خوش آمدید

حرفه ای ترین فروشگاه فایل

ما برای کمک به کارآفرینی ایرانی، این فروشگاه را راه اندازی کرده ایم.

در فروشگاه  ما بهترین و ناب ترین فایل ها و محتواهای درسی برای فروش قرار دارد.

 

شامل18000 محصول 

اگر شما هم یک معمار و شهرساز هستید

به جمع فروشندگان نوین شهر بپیوندید!

نوین شهر | مرکز خرید ، بازاریابی و فروش فایل های با ارزش ، فعالیت حرفه ای خود را با اخذ مجوزهای مربوطه در مهر ماه ۱۳۹۶ آغاز کرد. نوین شهر به کاربران امکان می دهد که فایل های الکترونیکی اعم از پروژه ، فایل ، مقالات، فرم ها و مستندات،  هرگونه فایل الکترونیکی دیگری را از طریق این سامانه برای فروش منتشر کنند. کاربران علاوه بر فروش در نوین شهر  می توانند به بازاریابی  سایر فایل ها بپردازند و از این راه کسب درآمد داشته باشند. ما معتقدیم هیچ فایلی نباید در گوشه کامپیوترتان بدون استفاده رها شود.

ما در نوین شهر  بر این اعتقادیم که در عصر دیجیتال امروزی، دارایی های افراد به اقلام فیزیکی محدود نمی شود و هر فردی می تواند با داده ها و فایل های الکترونیکی خود سهم به سزایی در تبادلات مالی و درآمدزایی داشته باشد.

همه ی کاربران اینترنت کم و بیش فایل های بسیار ارزشمندی را ذخیره کرده اند که غالب آنها در گذر زمان از خاطره ی فرد فراموش می شود. نوین شهر  این امکان را به شما می دهد تا با یادآوری ارزش تک تک فایل ها و محصولات الکترونیکی خود، بتوانید وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود درآمد کسب کنید. حتی اگر فایلی برای فروش ندارید در نوین شهر  از طریق تبلیغ و بازاریابی سایر فایل ها در شبکه های اجتماعی به راحتی ۲۰ تا 30 درصد پورسانت دریافت می کنید.

فایل های شما می تواند مجموعه تصاویر، کتابهای الکترونیکی، پروژه های دانشجویی و … باشد که در نوین شهر با تمام کاربران اینترنت به اشتراک گذاشته شده و برای فروش نامحدود معرفی می گردند. تنوع و تکثر فایلهای موجود در نوین شهر  هر نوع نیاز کاربران را پوشش داده و به خوبی توانسته خود را به عنوان انعطاف پذیرترین بازار خرید و فروش کشور معرفی نماید. امکان خرید محصولات در هر ساعت از شبانه روز و با کارتهای بانکی عضو شتاب از هر نوع دستگاه ارتباطی، سهولت و اطمینان خرید نوین شهر را بارز می کند.

dr morteza dadvand
CEO / Founder

computer programing

ali dadvand
Marketing Director

NovinShahr Department Manager
Secretary of the Alumni Association of IAUM
Master of Urban Planing

mitra ghafuri
Public Relations

Sales Management